MHP İl Yönetimi Vali Yazıcı’yı Ziyaret Etti

MHP İl Yönetimi Vali Yazıcı'yı Ziyaret Etti

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ile Yönetim Kurulu üyeleri Vali Ersin Yazıcı’yı makamında ziyaret etti.

17 Ekim 2019 - 12:57

Ziyaret öncesinde Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Emine Aktan Özçelik, MHP İl Yönetimi adına Vali Ersin Yazıcı'ya çiçek takdim etti.

MHP İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel, “Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli Beyfendinin uygun görmesiyle Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı görevine getirildim. Ardından güzel bir yönetim yaparak Balıkesir’e hizmet için kolları sıvadık. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte Balıkesir’e katkı sağlamak için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

VALİ ERSİN YAZICI, "ORTAK PAYDAMIZ BALIKESİR"

MHP İl Başkanı ve Yönetimini makamında misafir eden Vali Ersin Yazıcı, “Genç ve dinamik bir yönetim kurulu oluşturmuşsunuz. Sizlere başarılar diliyorum. Dediğiniz gibi tek hedefimiz Balıkesir’in daha iyi bir yerde olması için hep beraber çalışıp Balıkesir’i hak ettiği yerlere getirmektir. Tekrardan sizlere ve yeni yönetiminize başarılar diliyorum.”dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve ziyaretlerle kutlandı.
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve...
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile kavramına sımsıkı sarılmak”
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile...