MHP İl Yönetimi’nden Ankara Ziyaretleri

MHP İl Yönetimi'nden Ankara Ziyaretleri

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimi Ankara’da Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde bir takım görüşmeler gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerinde bulunan heyet daha sonrasında da MHP Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın’a da taziye ziyareti gerçekleştirdi.

22 Ekim 2019 - 11:46 - Güncelleme: 22 Ekim 2019 - 11:56

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ekrem Gökay Yüksel ve Yönetim Kurulu üyeleri Ankara’da bir takım görüşmeler gerçekleştirdi. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezinde Genel Başkan Dr. Devlet Bahçeli’ye geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Yönetimi daha sonra MHP Genel Başkan Yardımcısı E. Semih Yalçın’a taziye ziyaretinde bulundu.

Öte yandan Balıkesir Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığı, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ı makamlarında ziyaret ettikten sonra Ülkü Ocakları Genel Merkezi’nde Dr. Sinan Ateş ile de görüşme fırsatı buldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve ziyaretlerle kutlandı.
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve...
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile kavramına sımsıkı sarılmak”
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile...