Balıkesir MHP’de 3 İlçeye yeni başkan ve yönetim atandı

Balıkesir MHP'de 3 İlçeye yeni başkan ve yönetim atandı

Geçtiğimiz günlerde İl Başkanlığına atanan Ekrem Gökay Yüksel ile yeni bir döneme giren Balıkesir MHP’de 3 ilçeye yeni başkan ve yönetimler atandı. Ataması yapılan ilçeler Karesi, Edremit ve Ayvalık olarak belirlendi.

14 Kasım 2019 - 00:34 - Güncelleme: 14 Kasım 2019 - 11:07

Atamalarla ilgili olarak MHP İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin takdiri, Teşkilat işlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın’ın talimatlarıyla atamaların yapıldığı belirtildi.

MHP İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada şu bilgiler verildi:

EDREMİT İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDA ATAMA:

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdiri, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın beyefendinin talimatları ile 3 ay önce Fesih edilen Edremit İlçe Başkanlığımıza Balıkesir Ülkü Ocakları Başkanlığını yürütme olan Halil GÖRMEN atanmıştır.

Yeni atanan Halil GÖRMEN’e ve Teşkilatımıza Hayırlı Olsun.

AYVALIK İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDA BAYRAK DEĞİŞİMİ :

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdiri, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın beyefendinin talimatları ile Milliyetçİ Hareket Partisi Ayvalık İlçe Başkanlığı görevini Ali ATALAY, Mehmet SİRAY’a devretmiştir.

Ali ATALAY’a verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Yeni atanan Mehmet SİRAY’a ve Teşkilatımıza Hayırlı Olsun.

KARESİ İLÇE BAŞKANLIĞIMIZDA BAYRAK DEĞİŞİMİ :

Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli beyefendinin takdiri, Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın Edip Semih Yalçın beyefendinin talimatları ile Milliyetçİ Hareket Partisi Karesi İlçe Başkanlığı görevini Ceyhun DEMİRAKIN, Kürşat Burak Boduroğlu’na devretmiştir.

Ceyhun Demirakın’na verdiği hizmetten dolayı teşekkür ederiz. Allah kendisinden razı olsun. Yeni atanan Kürşat Burak Boduroğlu’na ve Teşkilatımıza Hayırlı Olsun.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve ziyaretlerle kutlandı.
Öğretmenler Günü Burhaniye’de düzenlenen tören ve...
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile kavramına sımsıkı sarılmak”
Süleyman Soylu: - “Yapacağımız tek bir işlem var. Aile...